לקוחות מספרים
"רעיה יודעת היטב להתאים את מבנה הטיפול לכל אחד באופן אישי, סוף סוף מצאתי דיאטנית שהיא לא רק מקצועית, אלא גם מישהי שאפשר לשתף, לחלוק ולהגיע איתה לתוצאות אמיתיות"
אנה ר
השראה לדרך
"סוד ההצלחה הוא דבקות במטרה"
בנימין דיזראלי
השראה לדרך
"כשאתה רוצה משהו, היקום כולו נחלץ לעזרתך כדי שתגשים את המשאלה שלך"
האלכימאי

מכתבי תודה

רעיה היקרה שלום,

תודה גדולה מקרב לב‬♥‫ על ההרצאה והחומרים ששלחת לי. לצערי לא הצלחתי להתחבר להרצאה המקורית שהייתה איתך אונליין ,אבל את כל המידע אני אקח להמשך הדרך.

הסרטונים היו מדהימים נהניתי מאוד לעשות את שתי ההרפיות: המיוחדת שהייתה נהדרת ובאמת הכניסה בי הרגשת הערצה פנימית לעצמי והרפיית השוקולד, כמובן, שהייתה חלומית ....כמו כן ההרצאה הייתה נהדרת ונתנה לי כלים להמשך, הסודות שדיברת עליהם שאותם אני אקח לכל מיני מאורעות אחרים למשל ארוחות שישי ... התרגיל בטן שאני עושה אותו בזמן שאני כותבת לך ....הש.ח.ר. שאותו אני אאמץ לחיים ,על הדרך, נכנסתי גם לסרטון של השקילה מה שאישר לי שבעצם שאני נשקלת נכון: בבוקר ,פעם בשבוע , ובעזרת סימנים אחרים . את מעבירה את ההרצאות והסרטונים הנפלאים הללו בצורה מאוד נעימה ,מעניינת וברורה תודה ומאחלת לך הרבה רעיונות מדהימים לסרטונים והרצאות ...את פשוט מלאך!

תודה גדולה, לילך

תודה

בכל תהליך ההרזיה הזה אני חושבת עליך רבות, כי את חלק מהתהליך וחלק מההצלחה.בעצם חלק גדול. אתמול בלילה הבנתי עוד משהו: הבנתי למה את כל כך חשובה לי ולמה איתך הצלחתי. לך יש יכולת בלתי רגילה להכיל ולהבין את הקשיים הרבים בדרך הקשה,ואת השותפה הטובה ביותר לדרך כי כל הזמן תמכת ועודדת ואת עדיין ממשיכה.

את האמנת בי לאורך כל הדרך והיית מוכנה לקבל הכל.

תודה ענקית.

באהבה גדולה,

אורנה ע.

רעיה יקרה!

הטיפול שלי עוד לא נגמר, אבל כבר אני צריכה לומר המון תודה. כי יש התקדמות, וכי את תמיד פה איתי גם כשאני בחופשה מעבר לאוקיינוס.

על ההתעניינות הכנה שלך, הרבה מעבר לשעות הטיפול.

על זה שתמיד את יודעת לגעת בנקודות הנכונות, בזמן הנכון, ולהגיד בדיוק את המילים שאני צריכה לשמוע.

לפעמים אני שוכחת שלפני הכל את תזונאית ולא פסיכולוגית, שזה מצוין כי בסופו של דבר בעיות באכילה מתחילות ונגמרות בראש וברגש.

את זאת שאפשר וגם רוצים לספר לה הכל, ותמיד לקבל בתגובה את החיוך הגדול והמדבק שלך. את באמת משהו מיוחד!

אז תודה לך על הכל, נתראה שוב בקרוב,

ד.ס.

תודה לך רעיה, יקרה, על שהכרתי אותך ושהבורא כיוון אותי אליך

לא במקרה. על תמיכתך הנפלאה והרגישה ועל השינויים שעשיתי ואני עושה בדרך לגוף חלומותיי.

תבורכי, יקרה

ממני באהבה רבה

פזית

רעיה שלום

הטיפול, הסרטונים שלך, ההרצאות שלך מוליכים ומכוונים אותי בדרך שנראית לי נכונה ואני לאט לאט הולכת לפיה.

ההתעמלות בקבוצה למרות שהיא לא קלה לי עוזרת לי ולפעמים אני עושה גם בבית תרגיל זה או אחר.

מודה לך מאוד על ההכוון, ההשקעה בנו,האוזן הקשבת לנו ולצרכינו והעזרה הרבה.

כל טוב

נורית ג.

גדי א.

"לפני כחצי שנה התחלתי תהליך של שינויי הרגלי תזונה עם רעיה ויינשטיין לאחר שנים של ניסיונות כושלים לרדת במשקל. התהליך הפעם שונה לגמרי ממה שחוויתי בעבר. הפעם למדתי שאפשר לרזות ולשנות הרגלי תזונה לא רק ללא שום סבל אלא בדרך מהנה וקלה ומותאמת אישית. בליווי של רעיה גיליתי טכניקות מגוונות וקלות לביצוע העוזרות לעבור את התהליך ירידה במשקל ושיפור מצב בריאותי כחוויה, יחד עם ידע עדכני מעניין ותמיד מחדש. במקביל לייעוץ האישי שאני מקבל ,אני נמצא גם בקבוצת "שינויי הרגלי תזונה ואורח חיים" בהנחיית רעיה, וארגז הכלים שיש ברשותה מעשיר את כולנו. האיכפתיות והרוח הטובה שהיא מביאה עוזרות מאד להשיג את המטרה ושומרת על מורל גבוה ומוטיבציה. כיום אני מרגיש הרבה יותר טוב ,קליל ובריא ,בדיקות הדם שלי שכללו בעבר טריגליצרידים גבוהים, כולסטרול ואחוז שומן גבוה היום מאוזנות ובשמחה נפרדתי מאחוז גדול ממשקלי.

לסיכום, אני חושב שהשיטה של רעיה עובדת מצוין. ממליץ בחום."

נעמי כהן

"אני רוצה לעלות על הכתב את חוויותי מהסדנה של רעיה ויינשטיין. הצטרפתי לסדנה לפני כשמונה חודשים ואני רוצה להגיד שאין הרבה אנשים עם כזו שמחת חיים, אהבת זולת ואיכפתיות. אני נהנית מכל רגע ורגע. מעולם לא אהבתי ספורט אך בסדנת "שינוי אורח חיים בשילוב תנועה מהנה" של רעיה למדתי לאהוב ספורט, לאהוב את התחושה הנפלאה כשכל הגוף נושם. אני מחכה לימי ראשון ושלישי כמו לאוויר לנשמה. חשוב גם לציין שבתקופת הסדנה עברתי משבר ורעיה תמכה בי לאורך כל הדרך.

אני מאוד-מאוד מעריכה את רעיה היא אדם נפלאאאא ומנחה נהדרת היודעת לעורר מוטיבציה ולתמוך לאורך כל התהליך"

ליאת ש.

"בתור מי שכבר עברה כמה מחזורים של דיאטות וכבר מרגישה עייפה מלספור קלוריות ולהצטמצם, אצל רעיה מצאתי גישה חדשה ומרעננת ובאמת הוליסטית. רעיה משרה תמיד אווירה של קבלה ורוגע אינסופיים, גם כשהתהליך נתקע לפעמים, היא עזרה לי בעידוד והבנה שלגוף יש את המסלול שלו וביחד איתה למדתי לתת כבוד לגוף שלי ולהקשיב לו. נכון הירידה במשקל לא מהירה אבל ברור לי שמה שהשגתי זה אמיתי, ממליצה מאוד"

עדה ז.

"רעיה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על כל הטיפים שלימדת אותי והארת את עיניי בהם. הפעם קיבלתי לא רק טיפים תזונתיים, אלא המון טיפים מחשבתיים, העוזרים לי בשעות קשות וגורמים להתלהבות מחודשת מהמטרה שלי. רוצה בהזדמנות זו לשבח אותך על סבלנותך הרבה מאוד לאנשים ועל היכולת שלך לענות בחן רב ולעניין לכל אחד, זה כישרון רב! תודה רבה, אני ממשיכה ובזכותך אני גם יודעת שאני יכולה להגיע למטרה ולהפוך את התוצאה לחלק ממני."

אנה ר.

"ברצוני להביע שביעות רצוני מטיפול אצל רעיה ויינשטיין. קיבלתי יחס אישי ,מקצועי ,אדיב וחם. היא הייתה איתי לכל אורך הדרך עד שהבעיה נפתרה ,על כך אני מאוד מודה לה. זה כל כך משמעותי וחשוב לדעת שאפשר לפנות למישהו בכל עת, ברגע קושי, בעיה או אפילו רק שיתוף! רעיה יודעת היטב להתאים מבנה של הטיפול לכל אחד באופן אישי. סוף סוף מצאתי דיאטנית שהיא לא רק מקצועית, אלא גם מישהי שאפשר לשתף, לחלוק ולהגיע איתה לתוצאות אמיתיות"

עינת ש.

"דרך הקבוצה של רעיה עשיתי שינוי משמעותי בחיים, בדרך המחשבה, באכילה ובעיקר בהרגשה. רעיה ויינשטיין, המדריכה המקצועית והנפלאה, מעבירה את השיחות הקבוצתיות ואת שיעורי ההתעמלות ומלווה אותי לאורך כל הדרך, מעניקה לי את היכולת לגרום לשינוי אחרי כל כך הרבה נסיונות במהלך החיים רעיה, בדרכה המיוחדת, גורמת להבנה, לעידוד לתמיכה ובעיקר להצלחה!"

אלי ניסן

"רעיה, שלום! חשוב לי לציין מספר עובדות:

  • 1. אחרי מספר ניסיונות להוריד משקל בכוחות עצמי, אשר לא צלחו, קיבלתי המלצה להצטרף לקבוצה שלך.
  • 2. תגובתי הספונטנית הייתה לסרב היות ויש לי דימוי לא טוב מקבוצות כאלה (..."חווה הורידה 300 גרם!!!....מחיאות כפיים!!!....אוהבים אותך!!!...").
  • 3. המציאות במפגשים אתך הייתה הפתעה. האווירה הייתה נעימה, השיחות מעניינות והיה כיף (וחשוב עבורי) להשתתף.
  • 4. התוצאות לא אחרו לבוא: התעניינתי בנושא התזונה, יישמתי את ה"טיפים" שקיבלנו ממך, ביצעתי שינויים באורח החיים הקשורים באכילה וספורט והמשקל שלי בירידה!.
  • 5. ההרגשה שלי השתפרה והמראה שלי בדרך הנכונה. תודה!"

סופי ק.

"לרעיה, בכבוד ובהערכה כאשר יש הצלחה מחפשים את הגורמים לה. אני בבטחון מלא יכולה להכריז שזו את! אחרי ירידה של יותר מ-15 קילו אני יודעת שזו את אשר הובלת אותי להצלחה זו, את עם הידע הרחב והיכולת להבין את נפש האדם, ידעת להדריך וללמד איך להגיע לשינויים באורח החיים ולהשאר במסלול. תמכת ועודדת ברגעי משבר, תמיד עם חיוך והרבה אהבה, אני ממליצה מכל הלב להצטרף לקבוצה של רעיה ולהצליח כמוני!"

אילנה פ.

"מהיכרותי עם רעיה במשך קרוב לשנה, אוכל לספר כי היא המנחה והמלווה המושלמת לירידה במשקל ושינוי אורח החיים.

לצד הידע הנרחב והמעמיק שלה הן בתחום התזונה והן בתחום הפעילות הגופנית, היא בעלת אישיות קורנת, מלאת שמחת חיים, מעודדת וחיובית. הגישה שלה שונה מכל הגישות בהן נתקלתי בעבר - רעיה מנסה באמת להגיע לשורש הסיבות המעכבות הצלחה בשינוי אורח החיים.

גם למי שכבר עייף מדיאטות/קבוצות/מדריכים - המפגש עם רעיה הוא תמיד נעים, מרענן, משעשע ומעודד להמשיך ולהצליח.

ממליצה מקרב לב, לא תתחרטו !!"

Rana N.

"Dear Raya, I feel obliged to express my gratitude towards you as my Nutritionist. I started with 111KG now I'm 90KG and with you, Raya, it was only fun and very convenient. You were able to give me according to my certain type of food - a healthy and easy going new life style to be followed all through my life. Thus you were able to lift my morals too which is more than essential to proceed with the new life style program, Above all you were giving your care as individual and cared for me and showed me that there is a chance out there to gain back my life and now I fell that I got my life back. I owe it all to you

with love and gratitude,

Rana N.

שלומית (חיפה),

כשישבתי וקראתי את סיכום הטיפול שלנו, נזכרתי בפגישה הראשונה שלנו ובמחשבות שלי, של "למה באתי בכלל", אבל אמרתי לעצמי: "יאללה בוא ניתן לזה ניסיון, מקסימום זה לא יצליח".

והנה שנתיים מאז הטיפול הראשון, עם הפסקות פה ושם והגענו כל כך רחוק, הרבה מעבר למה שיכולתי לצפות ואני כל כך שמחה על זה שעשיתי את הצעד הזה.

אני מתחילה עכשיו במסע החדש בידיעה הרבה יותר חזקה מפעם, מי אני ולאיפה אני שואפת להגיע בחיים

ואני מודה לך על זה מכל הלב!

כיף לי כל כך שנכנסת לחיים שלי ושלא יהיה לך ספק שמבחינתי את תמשיכי להיות חלק מהם לעוד הרבה זמן.

בקיצור, אני לא יכולה כבר לחכות להמשך הדרך, לראות לאן החיים יובילו אותי ובזכותך אני מאמינה שזה יהיה רק למקומות טובים כי לשם המחשבות שלי לוקחות אותי.

אוהבת המון ושולחת חיבוק ענקי !

Ирис - Крайот

Дорогая Рая, хочу поблагодарить тебя, ты мне очень помогла. С твоей помощью я сделала переворот в своей жизни, изменила ход своих мыслей, начала думать по другому, более позитивно и уделять себе больше времени и внимания. Я перечитываю записи с каждой нашей встречи и каждый раз, напоминаю себе о том, что мое тело нуждается в моей заботе, в моей любви и в моем внимании и только я решаю что я ем, как я ем и как мой организм будет относится ко мне в ответ. Спасибо тебе за интересные встречи, за внимание и за заботу обо мне.

Я так рада что с тобой познакомилась и что мы прошли, вместе с тобой этот путь, обещаю продолжать и сохранить все то что мы достигли.