לקוחות מספרים
"מעולם לא אהבתי ספורט אך בסדנת שינוי אורח חיים בשילוב תנועה מהנה של רעיה למדתי לאהוב ספורט, לאהוב את התחושה הנפלאה כשכל הגוף נושם. אני מחכה לימי ראשון ושלישי כמו לאוויר לנשימה"
נעמי
השראה לדרך
"כשאתה רוצה משהו, היקום כולו נחלץ לעזרתך כדי שתגשים את המשאלה שלך"
האלכימאי
לקוחות מספרים
"רעיה יודעת היטב להתאים את מבנה הטיפול לכל אחד באופן אישי, סוף סוף מצאתי דיאטנית שהיא לא רק מקצועית, אלא גם מישהי שאפשר לשתף, לחלוק ולהגיע איתה לתוצאות אמיתיות"
אנה ר

כיצד להחזיר את המודעות לצלחת?

אכילה מודעת - כיצד להחזיר את המודעות לצלחת? בסרטון זה נלמד כיצד ניתן לחוות ולהנות מהאוכל , במקום רק "לבלוע" אותו וכך להרגיש סיפוק ושובע לאורך זמן.

4 שלבים להתמודדות עם אכילה רגשית

צעד אחר צעד - 4 שלבים להתמודדות עם אכילה רגשית איך להתמודד עם אכילה שהיא לא מתוך רעב? בסרטון נעבור על 4 שלבים שיעזרו לך להבחין באכילה שהיא לא מתוך רעב ונלמד להתמודד איתה

הדגמה מתוקה לשיטת מיינד-איט

מהו היצור הזה המיינד (התודעה) שלנו? האם זה אפשרי להבין אותו ולהיות מסוגלים לגייס אותו למטרות שלנו? הצטרפו אליי לחוויה ותחליטו מתי אתם לוקחים את הצעד הראשון שלכם לעבר המטרה!

איך להישקל נכון

הסרטון מדגים מספר דרכים יעילות לשקילה נכונה, מעודדת ומקדמת אותך למטרה שלך!

איך לאכול פחות בלי לספור קלוריות

סרטון וידיאו, המדגים מספר דרכים יעילות ופשוטות לצמצום האכילה בערב. לאכול, להנות מהאוכל ולהרגיש שבעים, נשמע חלום? צפו בסרטון וגלו שזה אפשרי!

Chocolate Meditation

מדיטציית שוקולד מדגימה, בטוב טעם, את נושא האכילה המודעת וחווית האכילה האחרת דרך מדיטציית שוקולד, ניתן בקלות להתחבר לכל 5 החושים שלנו, להתחיל ולהכניס אותם לכל ארוחה ובכך לשפר את חוויית האכילה, תחושת השובע ולרדת במשקל.

איך לאכול בריא? פיזור נכון של הארוחות

סרטון הראשון בסדרת וידיאו טיפים: "בריאות והרזיה דרך התיידדות עם הגוף. בסרטון מוצגת גישה קצת שונה לנושא של ארוחות מסודרות - התייחסות וכבוד לצרכים הפיזיולוגיים של הגוף!

איך לאכול בריא, נכון ומגוון - הרכב הארוחה

הסרטון השני בסדרת וידיאו טיפים: "בריאות והרזיה דרך התיידדות עם הגוף. הסרטון מדגים כיצד ניתן להרכיב ארוחה מכל אבות המזון ולהרגיש שבעים, מסופקים ולרדת במשקל".

נמאס לך מאוכל דיאטטי? אפשר לגוון, להנות ולרדת במשקל!

הסרטון השלישי בסדרת וידיאו טיפים: "בריאות והרזיה דרך התיידדות עם הגוף. הסרטון עוסק בגיוון האוכל שלנו וכיצד הגיוון משפיע על יכולת ההתמדה בדרך לחיים בריאים ואיכותיים יותר.

איך להתעמל, תוך כדי הפעילות היומיומית?

הסרטון מדגים תרגילי התעמלות פשוטים ויעילים, אותם ניתן לבצע תוך כדי ישיבה בבית, במשרד, במגרש המשחקים עם הילדים ולעשות אותם יחד עם הילדים. תהנו!

המפתח הסודי להרזיה: שמירה על המוטיבציה

בסרטון מתוארים 4 טיפים (מתוך 7) שמהווים מפתח להעלאה ולשמירה על המוטיבציה לאורך זמן. מוטיבציה לבריאות, הרזיה ואיכות חיים. חלק א'.

המפתח הסודי להרזיה - שמירה על המוטיבציה חלק ב'

בסרטון מתוארים 3 הטיפים , שמהווים מפתח להעלאה ולשמירה על המוטיבציה לאורך זמן. מוטיבציה לבריאות, הרזיה ואיכות חיים. חלק ב'.

הכלי העוצמתי להרזיה בטוחה - מיקוד

בסרטון זה אני מציגה את ה"מיקוד" ככלי עוצמתי לרכישה ושימור הרגלים חדשים.

הרזיה בריאה - איך להתמודד עם פיתויים מתוקים

הסרטון מדגים את הפן הפיזיולוגי של החשק למתוק וכיצד ניתן להפחית אותו.

הרזיה בריאה - איך להתגבר על פיתויים מתוקים רגשיים

הסרטון מדגים את הפן הרגשי של החשק למתוק וכיצד ניתן להפחית אותו ב-2 טכניקות פשוטות ויעילות.

מזון אמיתי או מזון מעובד - איך נדע מה בריא לנו?

הסרטון מדגים את ההבדל המהותי בין המזון האמיתי, הטבעי לבין המזון המדומה - המעובד וכיצד נכול לשפר את הבחירה שלנו.