השראה לדרך
"סוד ההצלחה הוא דבקות במטרה"
בנימין דיזראלי
השראה לדרך
"כשאתה רוצה משהו, היקום כולו נחלץ לעזרתך כדי שתגשים את המשאלה שלך"
האלכימאי
לקוחות מספרים
"מעולם לא אהבתי ספורט אך בסדנת שינוי אורח חיים בשילוב תנועה מהנה של רעיה למדתי לאהוב ספורט, לאהוב את התחושה הנפלאה כשכל הגוף נושם. אני מחכה לימי ראשון ושלישי כמו לאוויר לנשימה"
נעמי

מיינד איט אונליין – הרזייה ובריאות בדרך שלך

הרבה פעמים כשאנחנו רוצים ומוכנים להתחיל תהליך של שינוי אורח חיים, אנחנו יודעים, בדיוק, מה צריך לאכול ואילו שינויים כדאי וצריך לעשות. אנחנו יודעים שצריך לאכול בריא, לצמצם בכמויות האוכל ולעשות פעילות גופנית, ובכל זאת רבים מאיתנו מתקשים ביישום הידע הזה:

 • איך מגייסים מוטיבציה?
 • מהו "הצעד הראשון" שכדאי לעשות?
 • מה כדאי לעצמנו אחרי "מעידה" או "נפילה"?
 • איזה סוג של אוכל כדאי לקחת לעבודה, עם המגבלות האישיות של כל אחד מאיתנו: של זמן, מקום ומשאבים?
 • מה אני עושה כש"לא בא לי", לא מתחשק לי, אין לי כוח להמשיך?
 • מה אני עושה עם זה, ש"אין לי זמן לנשום", שלא לדבר על ללכת לטיפול?

ההתמודדות היא יומיומית והסיבות והקשיים הם אמיתיים. השינוי האמיתי מצריך אוזן קשבת וכתף תומכת, יחד עם מגוון כלים שיקלו על הקשיים ויהפכו את התהליך לקל ונוח.

לשם כך, כחלק משיטת מיינד-איט פיתחתי תוכנית שנקראת מיינד איט אונליין.

מה זה מיינד-איט אונליין?

אם את אמא "במשרה מלאה" ש"אין לה זמן לעצמה אף פעם"

או

אם את אשת עסקים שעובדת סביב השעון ומגיעה הביתה בשעות מטורפות אולי את גם וגם (קרוב לוודאי) ואז גם רגשות אשם מצטרפות לחבילת הבעיות

או

שאולי זה אתה, שנמצא כל היום בישיבות בין המשרדים, בין הלקוחות ואין לך זמן אפילו למשפחה שלך, שלא לדבר על עצמך ועוד הרבה תסריטים אחרים שונים
אך דומים בדבר אחד -

אין לך זמן לעצמך!!! הגוף זועק "הצילו" ואין לו מענה. אין לו שום דרך אחרת לתקשר איתך, אלא דרך עליה במשקל, כאבים, חולשה, עייפות, מחסור באנרגיה ומחלות...

אני מזמינה אותך להצטרף למיינד איט אונליין ולהתחיל להשקיע בעצמך ובגופך בלי לצאת מהבית – דרך המחשב האישי שלך בבית או במשרד, בבוקר או בערב. מתי שנוח לך!

תוכנית מיינד-איט אונליין נבנתה במיוחד עבורך, על מנת שתהיה לך את האפשרות לנצל כל דקה מיומך ביעילות וגם גופך יקבל את היחס המגיע לו.

איך זה עובד?

אפשר לקבל ליווי של מיינד-איט אונליין מבלי לצאת מהבית או מהמשרד בין אם הינך בארץ או שוהה בחו"ל, תוך כדי החיים ושגרת היומיום, כן, ככה, קל ונוח!

ליווי מיינד-איט אונליין מתבצע באמצעות תוכנת סקייפ, דרכה ניתן לקיים פגישה אישית בתדירות שתהיה הכי נוחה לך.

בנוסף קיימת אפשרות לתמיכה יומיומית במייל וצ'אט, כך שניתן יהיה לשאול שאלות, לשתף ולקבל עידוד וחיזוק להמשך התהליך, עד להשגת המטרה הנחשקת!

אז מהן חבילות הטיפול – מה התוכנית כוללת:

 • סדרת מפגשים בסקייפ, באורך של 60 דקות. תדירות המפגשים תהיה בהתאם לצרכים האישיים שלך.
 • סדרת מעקב אינטרנטי, עם מפגש אחד דרך סקייפ באורך כ-60 דקות ולאחר מכן מעקבים במייל, צ'אט וסקייפ על בסיס יומיומי (חוץ משישי-שבת).
 • חבילת טיפול מותאמת לך באופן אישי ע"פ הצרכים שלך.

יתרונות תוכנית מיינד-איט אונליין

 • פשוטה ונוחה - ללא צורך בהתארגנות, מבלי לצאת מהבית או מהמשרד.
 • חסכונית – מבלי להוציא אגורה על דלק, חניה או תחבורה ציבורית. עלות הטיפול
 • סיכויי ההתמדה וההצלחה גבוהים יותר – כאשר מורידים כמה מהסיבות הנפוצות לחוסר התמדה, כמו, "אין לי זמן", אין לי סידור לילדים", "זה יקר לי מדי" – הסיכויים להתמדה ובסופו של דבר להשגת המטרה - עולים פי כמה וכמה.

מספרת עופרה, איתה עבדנו דרך סקייפ במשך 3 חודשים:

"היתרון הראשון והגדול ביותר של עבודה דרך סקיייפ הוא, שאפשר לבחור את המטפלת המתאימה לך ביותר, גם אם את נמצאת בירושלים והיא בחיפה.

היתרון השני הוא חיסכון רב בזמן התארגנותף הגעה ובדלק. לא הייתי חייבת לצאת מהמיטה, יכולתי להישאר בנעלי בית או יחפה, לא הייתי חייבת לשריין לך את האוטו בימים ספציפיים

היתרון השלישי הוא האוזניות. אפשר להתנתק מכל מה שיכול להפריע לך ולהיות לגמרי עם המטפלת. אם עושים הרפיה, היא נכנסת לראש באופן ישיר דרך האוזניים, בלי תיווך של צלילים מהתווך.

בנוסף קיימת הגמישות שיש בארגון הפגישות. היינו נפגשות מוקדם בבוקר ובשבילי היכולת להיות בתשע בבדיקת רופא ובתשע וחצי להתחיל פגישה כבר מהמשרד, היא יתרון ענקי.

היתרון הרביעי הוא היכולת לקיים את הפגישה ממקומות ומרחבים שונים בבית או מחוצה לו. לפעמים הייתי נשארת בבית כדי לקיים את הפגישה ויכולתי לבחור אם לעבוד מחדר השינה - כשהייתי חולה- או מחדר העבודה, או מהמשרד, או בכלל מבית הורי שיצאתי לבקר באותו היום. האפשרות לא לבטל פגישות בגלל אילוצים של קליניקה, או בתלמים שנופלים עליך - הוא ענקי.

ממליצה בחום!"

הצטרפות למיינד-איט אונליין

בטלפון: 052-9771231

יש למלא שאלון לפני הפגישה הוירטואלית שלנו, על מנת שאכיר אותך טוב יותר ואוכל להכין שאלות וחומרים המתאימים לך באופן אישי, התשלום מתבצע דרך האתר באמצעות כרטיס אשראי.

למילוי השאלון לחץ כאן:

אשמח ללוות אותך בדרך לגוף בריא, גזרה חטובה והרגשה נפלאה, צעד אחר צעד בדרך למטרה שלך. מחכה לך במיינד איט אונליין.

ראה מוצרי מיינד-איט נוספים