השראה לדרך
"כשאתה רוצה משהו, היקום כולו נחלץ לעזרתך כדי שתגשים את המשאלה שלך"
האלכימאי
לקוחות מספרים
"רעיה יודעת היטב להתאים את מבנה הטיפול לכל אחד באופן אישי, סוף סוף מצאתי דיאטנית שהיא לא רק מקצועית, אלא גם מישהי שאפשר לשתף, לחלוק ולהגיע איתה לתוצאות אמיתיות"
אנה ר
השראה לדרך
"סוד ההצלחה הוא דבקות במטרה"
בנימין דיזראלי

שמונה צעדים לבריאות והנאה

אספתי בשבילכם שמונה צעדים של חשיבה חיובית ומקדמת מטרה

  • צעד ראשון: לבחור מטרה נחשקת, משהו שרק מחשבה עליו מעוררת תשוקה להשיג אותו. המטרה חייבת להיות מוגדרת בצורה חיובית דוגמה: במקום ירידה במשקל, המטרה יכולה להיות לשקול X ק"ג ולהרגיש מלא באנרגיה ושמחת חיים. חשוב שהמטרה תהיה מרגשת, אחרת לא תהיה מוטיבציה לפעול, אך גם חשוב שתראה קצת מפחידה וקצת לא פשוטה להשגה, כי זו יציאה מאזור הנוחות וכל יציאה מאזור נוחות היא קצת מפחידה...
  • צעד שני: לצייר תמונה בדמיון של עצמך בעתיד כאשר כבר השגת את המטרה והגעת ליעד הנחשק. כיצד חייך נראים? מה אתה שומע? מה אתה רואה? כיצד אתה מתנהג? מה השתנה בחייך? מהם הרווחים של המצב החדש? בזמן תרגיל דמיון קצר זה, לנשום את השינוי ואת האמונה שאתה יכול להגשים את החלום.
  • צעד שלישי: להיזכר בכל ההצלחות שלך בחיים. רצוי לרשום אותם על הדף ולבחור לפחות 3 תכונות או משאבים שיש לך שעזרו ועוזרים לך להתמודד עם אתגרים בחיים
  • צעד רביעי: צעד ראשון במישור הפיזי. לבחור תוכנית מתאימה להשגת המטרה. אם זו קבוצה, מטפל יחיד, חבר/בןמשפחה שעוזר וכו'
  • צעד חמישי : תוכנית פעולה -מה אתה הולך לעשות יום-יום על מנת להגיע למטרה הנחשקת בזמן הקצוב. מהן הפעולות שאני הולך לבצע, איפה אני הולך להשקיע אנרגיה?
  • צעד שישי: מיקוד במטרה. לנעול את המוח בפני מחשבות שליליות, לדמיין שיש לך מעטפת מעל העור מחומר לא חדיר שמונע ממחשבות חיוביות להכנס פנימה. רק חיזוקים חיוביים כמו" הפעם אתה יכול", "הכל אפשרי", יש לך את כל המשאבים הדרושים כדי להצליח", אני רוצה להשיג את החלום שלי" וכו'.
  • צעד שביעי: סביבה פנימית וחיצונית תומכת. להקיף את עצמך בחברים, משפחה שתומכים בשינוי. לבנות ציר פנימי של ביטחון בהצלחה, להשתמש במדיטציה, דמיון מודרך, שיעורי ספורט דינאמיים, לשמוע מוזיקה אהובה, לטייל במקום שאתה אוהב, להסב אושר לעצמך ולאפשר לאחרים להסב לך אושר.
  • צעד שמיני: להכין את עצמך כבר עכשיו לשינוי. לדמיין שאתה במשקל הרצוי, בריא, מסוגל לעשות את כל מה שאתה חולם לעשות ובמימד הפיזי כבר להכין את הסביבה. דוגמה: לקנות בגדים יפים במידה קטנה יותר, לקנות מכשיר כושר הביתה כאילו אתה כבר יכול לעלות עליו, לטפח את הגוף כפי שתכננת לטפח אותו כשהוא יהיה רזה/בריא יותר, כלומר להתחיל לעשות עכשיו אתה כל מה שתכננת לאחר כך.
  • ו... לראות כיצד החיים מתחילים להשתנות ולהתפלא כל יום מחדש!