תוכנית ליווי אישי של MindEat
הפורמולה הייחודית להרזיה חווייתית

לקוחות מספרים
ליאת ש. בת 37
"בתור מי שכבר עברה כמה מחזורים של דיאטות וכבר מרגישה עייפה מלספור קלוריות ולהצטמצם, אצל רעיה מצאתי גישה חדשה ומרעננת ובאמת הוליסטית.

רעיה משרה תמיד אווירה של קבלה ורוגע אינסופיים, גם כשהתהליך נתקע לפעמים, היא עזרה לי בעידוד והבנה שלגוף יש את המסלול שלו וביחד איתה למדתי לתת כבוד לגוף שלי ולהקשיב לו.

נכון הירידה במשקל לא מהירה אבל ברור לי שמה שהשגתי זה אמיתי, ממליצה מאוד"

עדה ז. בת 45
"רעיה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על כל הטיפים שלימדת אותי והארת את עיניי בהם. הפעם קיבלתי לא רק טיפים תזונתיים, אלא המון טיפים מחשבתיים, העוזרים לי בשעות קשות וגורמים להתלהבות מחודשת מהמטרה שלי.
רוצה בהזדמנות זו לשבח אותך על סבלנותך הרבה מאוד לאנשים ועל היכולת שלך לענות בחן רב ולעניין לכל אחד, זה כישרון רב! תודה רבה, אני ממשיכה ובזכותך אני גם יודעת שאני יכולה להגיע למטרה ולהפוך את התוצאה לחלק ממני."

אנה ר. 28
"ברצוני להביע שביעות רצוני מטיפול אצל רעיה ויינשטיין.
קיבלתי יחס אישי ,מקצועי ,אדיב וחם. היא הייתה איתי לכל אורך הדרך עד שהבעיה נפתרה ,על כך אני מאוד מודה לה.
זה כל כך משמעותי וחשוב לדעת שאפשר לפנות למישהו בכל עת, ברגע קושי, בעיה או אפילו רק שיתוף!
רעיה יודעת היטב להתאים מבנה של הטיפול לכל אחד באופן אישי. סוף סוף מצאתי דיאטנית שהיא לא רק מקצועית, אלא גם מישהי שאפשר לשתף, לחלוק ולהגיע איתה לתוצאות אמיתיות"

סופי ק.
"לרעיה, בכבוד ובהערכה כאשר יש הצלחה מחפשים את הגורמים לה. אני בבטחון מלא יכולה להכריז שזו את!

אחרי ירידה של יותר מ-15 קילו אני יודעת שזו את אשר הובלת אותי להצלחה זו, את עם הידע הרחב והיכולת להבין את נפש האדם, ידעת להדריך וללמד איך להגיע לשינויים באורח החיים ולהשאר במסלול.

תמכת ועודדת ברגעי משבר, תמיד עם חיוך והרבה אהבה, אני ממליצה מכל הלב להצטרף לתוכנית של רעיה ולהצליח כמוני!"

אילנה פ.
"מהיכרותי עם רעיה במשך קרוב לשנה, אוכל לספר כי היא המנחה והמלווה המושלמת לירידה במשקל ושינוי אורח החיים.

לצד הידע הנרחב והמעמיק שלה הן בתחום התזונה והן בתחום הפעילות הגופנית, היא בעלת אישיות קורנת, מלאת שמחת חיים, מעודדת וחיובית. הגישה שלה שונה מכל הגישות בהן נתקלתי בעבר - רעיה מנסה באמת להגיע לשורש הסיבות המעכבות הצלחה בשינוי אורח החיים.

גם למי שכבר עייף מדיאטות/קבוצות/מדריכים - המפגש עם רעיה הוא תמיד נעים, מרענן, משעשע ומעודד להמשיך ולהצליח.

ממליצה מקרב לב, לא תתחרטו !!"

גדי א. בן 37
"לפני כחצי שנה התחלתי תהליך של שינויי הרגלי תזונה עם רעיה ויינשטיין לאחר שנים של ניסיונות כושלים לרדת במשקל. התהליך הפעם שונה לגמרי ממה שחוויתי בעבר. הפעם למדתי שאפשר לרזות ולשנות הרגלי תזונה לא רק ללא שום סבל אלא בדרך מהנה וקלה ומותאמת אישית.

בליווי של רעיה גיליתי טכניקות מגוונות וקלות לביצוע העוזרות לעבור את התהליך ירידה במשקל ושיפור מצב בריאותי כחוויה, יחד עם ידע עדכני מעניין ותמיד מחדש. במקביל לייעוץ האישי שאני מקבל ,אני נמצא גם בקבוצת "שינויי הרגלי תזונה ואורח חיים" בהנחיית רעיה, וארגז הכלים שיש ברשותה מעשיר את כולנו.

האיכפתיות והרוח הטובה שהיא מביאה עוזרות מאד להשיג את המטרה ושומרת על מורל גבוה ומוטיבציה.

כיום אני מרגיש הרבה יותר טוב ,קליל ובריא ,בדיקות הדם שלי שכללו בעבר טריגליצרידים גבוהים, כולסטרול ואחוז שומן גבוה היום מאוזנות ובשמחה נפרדתי מאחוז גדול ממשקלי.

לסיכום, אני חושב שהשיטה של רעיה עובדת מצוין. ממליץ בחום."

Rana N.

Dear Raya,
I feel obliged to express my gratitude towards you as my Nutritionist.
I started with 111KG now I'm 90KG and with you, Raya, it was only fun and very convenient.
You were able to give me according to my certain type of food - a healthy and easy going new life style to be followed all through my life.
Thus you were able to lift my morals too which is more than essential to proceed with the new life style program,
Above all you were giving your care as individual and cared for me and showed me that there is a chance out there to gain back my life and now I fell that I got my life back.
I owe it all to you

with love and gratitude,

Rana N.